+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Grzejnik elektryczny Atlantic F117 – niezawodne ogrzewanie

Ogrzewanie elektryczne nie jest obecnie najpopularniejszym sposobem ogrzewania domów i mieszkań. Nie oznacza to jednak, że takie rozwiązanie nie ma wielu zalet. Grzejniki elektryczne Atlantis F117 mogą stanowić idealną alternatywę dla tradycyjnych sposobów ogrzewania wnętrz.

Grzejnik elektryczny Atlantic F117 – niezawodne ogrzewanie

Ciepłe, przytulne wnętrza

Każdy z nas docenia ciepłe wnętrze szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy na dworze pogoda nie sprzyja spacerom. Grzejnik elektryczny to prosty i niezawodny sposób na przytulne wnętrze nawet w najmroźniejszą zimę. Z jego pomocą wnętrze bardzo szybko nagrzewa się, wykorzystując zasadę unoszenia się ogrzanego powietrza. Aż 99% energii pobranej przez grzejnik zamieniane jest w ciepło, które szybko ogrzewa pomieszczenie. Świetnie sprawdzi się w przypadku ogrzewania domków letniskowych lub wnętrz, gdzie pomimo zamontowanego centralnego ogrzewania pomieszczenia bardzo słabo się nagrzewają. Uratuje także sytuację w przypadku awarii. Produkty Atlantic dodatkowo cechują się prostym designem, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza.

Bezpieczne rozwiązanie

Grzejniki elektryczne charakteryzują się nie tylko wysoką efektywnością, ale i bezpieczeństwem. Zastosowane dobre jakościowo materiały oraz nowoczesne systemy sprawiają, że urządzenia są trwałe. Wbudowany w grzejnik Atlantic F117 bezpiecznik termiczny zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Możliwość regulacji temperatury, jaką ma wytwarzać urządzenie, z dokładnością do 0,1 st. Celsjusza pozwala na ekonomiczne ogrzewanie. Pozwala to na znaczne oszczędności w zużyciu energii. Funkcja Frost Mode umożliwia pracę urządzenia tak, aby temperatura wnętrza została utrzymana na poziomie 7-10 st. Celsjusza. Opcja ta jest niezwykle przydatna w przypadku dłuższej nieobecności domowników. Grzejnik elektryczny F 117 występuje w wielu modelach o różnej mocy, od 500 do 2500W. Wybór mocy zależy od wielkości pomieszczenia, które ma być ogrzewane.

Grzejnik elektryczny stanowi prosty i niezawodny sposób na szybkie ogrzanie wnętrz. Wysoka wydajność urządzenia oraz liczne dodatkowe funkcje sprawiają, że sprawdzi się w wielu miejscach, zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i w komercyjnym.

Komentarze