+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Stelaże GEBERIT duofix – rozsądny wybór do Twojej łazienki

Łazienka, choć zwykle niewielka metrażowo, nie jest najłatwiejszym pomieszczeniem do urządzenia, ponieważwymaga instalacji wielu systemów i urządzeń. Remont łazienki wiąże się zwykle z dość dużymi nakładami finansowymi, jednak mimo to warto wybierać produkty sprawdzonych marek, dzięki czemu będziemy długo cieszyć się komfortowym korzystaniem z naszej nowej łazienki.

Stelaże GEBERIT duofix – rozsądny wybór do Twojej łazienki

Marka Geberit – lider na europejskim rynku produktów sanitarnych

Firma Geberit funkcjonuje na rynku już od 1874 roku. Początkowo zajmowała się jedynie produkcją spłuczek, ale z czasem zaczęła rozszerzać obszar swojej działalności. Obecnie szwajcarskie przedsiębiorstwo jest liderem wśród branż w sektorze systemów sanitarnych oraz ceramiki łazienkowej. Firma Geberit to 6 nowoczesnych fabryk i 12 000 pracowników zatrudnionych w ponad 40 krajach.

Geberit wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz klientów wprowadził do swojej oferty szereg systemów stelaży podtynkowych, które są jednym z najpopularniejszych elementów wyposażenia współczesnych łazienek.

Stelaże GeberitDuofix – czym się wyróżniają?

Stelaże podtynkowe cieszą się ogromną popularnością, ponieważ przynoszą szereg korzyści w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Stelaże stanowią system mocowań, który umożliwia zamontowanie na nich ceramiki łazienkowej. Mowa tutaj zarówno o umywalkach, toaletach, jak i bidetach. Takie rozwiązanie sprawi, że wszystkie niezbędne elementy podłączeniowe wraz z akcesoriami są ukryte w ścianie. Stelaże podtynkowe Geberit to oszczędność miejsca oraz możliwość aranżacji eleganckiej i funkcjonalnej łazienki.

Stelaże podtynkowe Geberit wyróżniają się na rynku tym, że pozwalają łatwo dopasować położenie ceramiki zgodnie ze swoimi potrzebami. GeberitDuofix to system, który umożliwia dopasowanie go do warunków budowy, dzięki zamontowanym szynom systemowym.

Produkty Geberit są objęte 10-letnią gwarancją producenta, co świadczy o ich wysokiej jakości. Docenione przez klientów na całym świecie stanowią dobre rozwiązanie do każdej łazienki.

Komentarze