+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Technologia Therm X2 w grzejnikach firmy Kermi

Urządzając własne mieszkanie, bądź dom szukamy rozwiązań, które będą łączyć w sobie funkcjonalność, oszczędność oraz nowoczesny design. Założenia te w 100% spełniają grzejniki stalowe Kermi wykonane w nowoczesnej technologii therm-x2, która umożliwia znaczną oszczędność energii bez pogorszenia komfortu cieplnego.

Technologia Therm X2 w grzejnikach firmy Kermi

Zasada działania grzejników energooszczędnych therm-x2

Grzejniki Kermi to innowacja na rynku. Wyróżniają się aż o 25% krótszym czasem nagrzewania oraz zmniejszonym zużyciem energii nawet o kilkanaście procent, co do tej pory było nieosiągalne przez inne urządzenia. Innowacyjność grzejników wynika z zasady przepływu szeregowego x2. Na czym dokładnie ona polega? W tradycyjnych grzejnikach wszystkie płyty są zasilane jednocześnie, w produktach Kermi najpierw nagrzaniu ulega przednia płyta. W większość przypadków, gdy zapotrzebowanie na ciepło nie jest bardzo duże takie rozwiązanie jest wystarczające. Wówczas kolejna płyta ogranicza jedynie wypromieniowanie ciepła. Jeżeli zapotrzebowanie na energię cieplną zwiększa się kolejne płyty ulegają nagrzaniu, co prowadzi do szybkiego ogrzania pomieszczenia do oczekiwanej temperatury.

Imponująca oszczędność energii

Grzejniki wykonane w technologii therm-x2 pozwalają na spore oszczędności w porównaniu do tradycyjnych grzejników płytowych. Producent mówi nawet o oszczędności 6000 kilowatogodzin rocznie, co przekłada się na sporą kwotę pieniędzy. System ten ma ogromny potencjał i stanowi niezbędny element m.in. domów energooszczędnych. Pozytywnie wpływa na finanse gospodarstw domowych, ale także ogranicza emisję zanieczyszczeń. Innowacyjność technologii została doceniona przez szerokie grono użytkowników oraz instalatorów. Przyznane liczne nagrody udowadniają, że takie rozwiązanie ma duży potencjał i może sprawdzić sięw wielu przypadkach. Na świecie jest to pierwszy grzejnik, w którym zastosowano system przepływu szeregowego, ale bardzo szybko zyskuje popularność. 

Komentarze