+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

  
Płatności za zamówione produkty w sklepie Hydrotermo dokonujemy w następujący sposób:

 1).  Przelewem na nr. rachunku 44 1050 1562 1000 0090 8084 0417 ING Bank Śląski

Numer tego konta będzie zawierała faktura proforma, która będzie dołączona do maila potwierdzającego złożenie zamówienia.  Realizacja zamówienia rozpocznie się z chwilą uzyskania z banku potwierdzenia wpływu pieniędzy na nasze konto. Oryginał faktury zostanie dołączony do wysyłki.

   2). PayU – usługa zapłaty realizowana z witryną PayU i umożliwia następujące rodzaje płatności:
a)  PayU płatności online więcej na https://www.payu.pl/płatności-online
b)  PayU płatności expres więcej na  https://www.payu.pl/payu-express
c)   PayU płatności cykliczne więcej na https://www.payu.pl/płatności-cykliczne
 
Przy tych formach płatności doliczamy prowizję za obsługę w wysokości 2,99% wartości przelewu.
 
  1. Płatność ratalna Banku Santander – Wybierając ten rodzaj płatności, zostaniesz przekierowany w trakcie zakupów do dalszej obsługi przez pracownika banku. Minimalna kwota zakupów przy tej formie płatności wynosi 200 zł. Koszty i sposób dostawy jak w przypadku płatności przelewem. Wszelkie informacje dot. płatności ratalnej otrzymasz pod adresem: https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html
 
Hydrotermo realizuje zamówienia do godz. 16.00. Wszystkie zamówienia, które wpłyną po tej godzinie będą rozpatrywane w następnym dniu roboczym.
  
Zamówienia złożone drogą mailową, będą realizowane po wzajemnych uzgodnieniach, co do ilości produktów, czasu realizacji, kosztów transportu i zapłaceniu uzgodnionej ceny za zamówienie oraz jej uiszczenie jak wg sposobu określonego powyżej.
 
Kurier dostarcza przesyłki pod wskazany adres, gdy waga przesyłki nie przekracza 30 kg. W przypadku przesyłki o większej wadze może ona zostać dostarczona w uzgodnieniu z adresatem jedynie w miejsce umożliwiające bezpieczny wyładunek. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Sklep Hydrotermo nie ma wpływu na czas faktycznej dostawy. Może być on ustalony jedynie szacunkowo zgodnie z zobowiązaniami kurierów.
 
Czas dostarczenia przesyłki zależy od warunków określonych przez wybraną firmę kurierską. Podczas wysłania zamówionych produktów, Klient otrzymuje maila z podaniem listu przewozowego oraz linku do śledzenia przesyłki.