+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sklep Hydrotermo.pl  jest projektem opartym o zasoby firmy z dużym doświadczeniem w branży techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej i wentylacyjnej.

Głównym profilem działalności sklepu Hydrotermo jest sprzedaż w zakresie techniki grzewczej, systemów instalacji, sieci, klimatyzacji i wentylacji. Firma zaopatruje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy mogą korzystać z szerokiej gamy produktów, począwszy od kanalizacji, poprzez wodociągi i sieci gazowe, kończąc na fotowoltaice. Służymy pomocą m.in. firmom instalacyjnym, sanitarnym i budowlanym, deweloperom, spółdzielniom mieszkaniowym, firmom handlowym oraz inwestorom indywidulanym.

Dzięki możliwości wysyłki możemy dostarczać nasze produkty na terenie całego kraju. Oferujemy dostawę towarów za pośrednictwem doświadczonych firm kurierskich, dzięki czemu mamy pewność bezproblemowej i szybkiej dostawy zamówienia do klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta jesteśmy również otwarci na realizację niestandardowych zamówień, gdzie ustalamy dogodny dla zamawiającego rodzaj i czas transportu. Wówczas koszt takiej usługi wyceniany jest indywidualnie.

Mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie klienta, w sklepie Hydrotermo dostępne są produkty jedynie sprawdzonych producentów i autoryzowanych dystrybutorów, co przekłada się na wysoką jakość sprzętu. Każdy produkt jest nowy i oryginalny, dzięki czemu posiada kilkuletnią gwarancję. Wysoka jakość materiałów oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie produkcji wpływa pozytywnie na możliwie jak najniższą awaryjność sprzętu.

Wychodząc naprzeciw klientom umożliwiamy dokonywanie szybkiej płatności za pomocą PayU, karty lub tradycyjnego przelewu bankowego. Oferujemy również możliwość rozłożenia płatności na raty Banku Santander. Dodatkowo oferujemy liczne promocje obejmujące zarówno obniżki cenowe produktów oraz kosztów transportu. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej sklepu Hydroterm oraz zapisania się do Newslettera, aby nie przegapić aktualnych promocji oraz do zapoznania się z naszą ofertą.