+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Junkers kocioł dwufunkcyjny kondensacyjny - CERAPUR MIDI ZWB 24-1 24kW RE klasa B/A

0 1 100 0

Krótki opis

Producent: JUNKERS


Nr katalogowy: 7736900719

Dostępność: W magazynie

Netto: 2 266,25 zł Brutto: 2 787,49 zł

Szczegóły

Cerapur Midi to wiszący kocioł kondensacyjny, który jest znakomitym rozwiązaniem dla osób poszukujących urządzenia zapewniającego komfort użytkowania oraz oszczędności inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Nowoczesny wygląd, niewielkie wymiary i niska emisja dźwięku sprawiają, że może być instalowany w pomieszczeniach mieszkalnych także w widocznych miejscach. Dzięki wykorzystaniu techniki kondensacyjnej, Cerapur Midi osiąga wysoką sprawność znormalizowaną przy minimalnej emisji spalin. Wbudowany panel sterowania Cotronic III gwarantuje łatwą obsługę urządzenia i pozwala na współpracę z termostatami i regulatorami TR12, TRZ12-2 lub dowolnym pokojowym termostatem programowalnym typu włącz/wyłącz (ON/OFF).

  • kocioł standardowo dostępny jest na gaz ziemny E (GZ50), istnieje możliwość przezbrojenia urządzenia przez serwis do spalania gazu płynnego B/P (LPG)
  • dostępny w wersji dwufunkcyjnej z wymiennikiem „rura w rurze” o podwyższonej odporności na złą jakość wody wodociągowej
  • do współpracy z koncentrycznymi pionowymi i poziomymi systemami powietrzno-spalinowymi (typy C12, C32), z systemami z oddzielnymi przewodami powietrznym i spalinowym (typy C52, C82), z zasysem powietrza z szachtu (typ C43) oraz z zasysem powietrza z pomieszczenia, w którym zainstalowany jest kocioł( typ B22)
  • ze względu na ciepło resztkowe i możliwość podwyższonej temperatury c.w.u. na początku poboru wody zaleca się wyposażenie instalacji c.w.u. w baterie mieszalnikowe (jednouchwytowe)

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy Nie
Waga 39.6100
rodzaj opakowania Nie
Pojemność Nie
(wys/szer/głęb) Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. dobrze poddrzewa wodę review by Matris on 18.12.2017
    Junkers spełnia swoje zadanie podgrzewając wodę. Polecam

Napisz własną recenzję

Podobne produkty