+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

IMMERGAS Sterownik pogodowy COMANDO AMICO REMOTO V2 + sonda zewnętrzna

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Producent: IMMERGAS
Sterownik pogodowy COMANDO AMICO REMOTO V2 + sonda zewnętrzna
nr katalogowy: 3.021395/S

Dostępność: Brak w magazynie

Netto: 436,83 zł Brutto: 537,30 zł

Szczegóły

Sterownik CAR V2 (Comando Amico Remoto V2) umożliwia sterowanie pracą kotła w oparciu o pomiar temperatury w pomieszczeniu reprezentatywnym
lub strefę budynku, dla różnych zadanych temperatur pomieszczenia i w różnych cyklach czasowych, w każdym dniu tygodnia.
CARV2 jest łatwy w obsłudze i posiada duży wyświetlacz pozwalający na stały monitoring parametrów pracy.
Sterownik posiada kilka zaprogramowanych trybów pracy, co ułatwia jego uruchomienie. Funkcja Lato, Zima, Tryb chłodzenia

Sterownik pełni również funkcję termostatu pokojowego z możliwością tygodniowego programowania temperatury na dwóch poziomach (komfortowej - dziennej i obniżonej - nocnej).
Jako termostat modulujący steruje temperaturą czynnika grzewczego w zależności od różnicy pomiędzy nastawioną a odczytywaną temperaturą wewnątrz pomieszczenia. Jeśli do kotła podłączona jest sonda zewnętrzna system regulacji dostosuje temperaturę czynnika grzewczego w instalacji również w zależności od temperatury na zewnątrz budynku.
Na wyświetlaczu pokazuje wartości: temperatury otoczenia, temperatury czynnika grzewczego, temperatury ciepłej wody użytkowej, funkcję realizowaną przez kocioł, kody zadziałania zabezpieczeń kotła, aktualny czas i dzień tygodnia.
Podłączenie sondy zewnętrznej pozwala elektronice kotła zmieniać temperaturę czynnika grzewczego w zależności od odczytanej temperatury zewnętrznej, zgodnie z wykresem obrazującym tzw. krzywe grzewcze.
Po podłączeniu sondy zewnętrznej na wyświetlaczu sterownika CAR wartość temperatury nastawianej zamienia się w jedną z cyfr od 0 do 9, odpowiadającym odpowiedniej linii na wykresie. Temperatura czynnika grzewczego zmienia się od wartości MIN (25 C) do MAX (w zależności od wybranego zakresu - 45 C lub 85 C) wzdłuż wybranej linii, zależnie od odczytanej temperatury na zewnątrz budynku.

DANE TECHNICZNE
Wymiary : 142 x 103 x 31 mm
Maksymalny pobór prądu :23 mA
Temperatura pracy : 0÷40ºC
Temperatura załączenia funkcji przeciwzamarzaniowej: 5 ºC
Dokładność wskazań temperatury: 0,5 ºC
Czas podtrzymania pamięci: 8h (po dwugodzinnym ładowaniu)
Sposób podłączenia: przewód 2 x (0,5÷1,5) mm2

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy 3.021395/S
Waga (kg) 0.3680
rodzaj opakowania Nie
Pojemność Nie
(wys/szer/głęb) Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję