+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Głowice termostatyczne

Głowice termostatyczne to urządzenia znane też jako regulatory dopływu ciepła. Mają one za zadanie umożliwić nam kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniach poprzez regulowanie głowicy. Podczas wyboru głowicy trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nie każdy regulator będzie pasował do każdego grzejnika. Głowica bowiem w wypadku braku całkowitego domknięcia przepływu ciepła lub zamknięcia go zbyt wcześnie spowoduje dyskomfort cieplny. A raczej nie po to chcemy wydać nasze ciężko zarobione pieniądze, aby później być niezadowolonym z produktu, który zakupiliśmy.

Głowica termostatyczna jest wyposażona w tak zwany mieszek sprężysty, którego zawartość, w zależności na przykład od grzejnika, jest różna. Może on być wypełniony cieczą, wodą lub woskiem. Każde bowiem z tych wszystkich substancji pod wpływem temperatury ulega sprężeniu lub rozprężeniu. Następnie zjawiska te „przechodzą” na trzpień zaworu. Tym sposobem przepływ wody w grzejniku zostaje odcięty. Poszczególnym temperaturom odpowiadają określone nastawy na głowicy, które możemy regulować.

W ofercie HydroTermo znajdą Państwo sprawdzone towary zaufanej firmy HEIMEIER, którą polecamy ze względu na dobrą jakość wykonania produktów oraz niezawodność nawet przy częstej eksploatacji.

Ustaw kierunek malejący

18 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

18 produkt(ów)