+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Głowice

Głowice termostatyczne to urządzenia znane też jako regulatory dopływu ciepła. Mają one za zadanie umożliwić nam kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniach poprzez regulowanie głowicy. Podczas wyboru głowicy trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nie każdy regulator będzie pasował do każdego grzejnika. Głowica bowiem w wypadku braku całkowitego domknięcia przepływu ciepła lub zamknięcia go zbyt wcześnie spowoduje dyskomfort cieplny. A raczej nie po to chcemy wydać nasze ciężko zarobione pieniądze, aby później być niezadowolonym z produktu, który zakupiliśmy.

Głowica termostatyczna jest wyposażona w tak zwany mieszek sprężysty, którego zawartość, w zależności na przykład od grzejnika, jest różna. Może on być wypełniony cieczą, wodą lub woskiem. Każde bowiem z tych wszystkich substancji pod wpływem temperatury ulega sprężeniu lub rozprężeniu. Następnie zjawiska te „przechodzą” na trzpień zaworu. Tym sposobem przepływ wody w grzejniku zostaje odcięty. Poszczególnym temperaturom odpowiadają określone nastawy na głowicy, które możemy regulować.

W ofercie HydroTermo znajdą Państwo sprawdzone towary zaufanej firmy HEIMEIER, którą polecamy ze względu na dobrą jakość wykonania produktów oraz niezawodność nawet przy częstej eksploatacji.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 26

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 26

  1. 1
  2. 2