+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Grzejniki akcesoria

Akcesoria grzejnikowe to produkty, które pozwalają na bardziej funkcjonalną i dostosowaną do warunków pracę. To dzięki nim nasza instalacja centralnego ogrzewania może wydajnie pracować przez wiele lat, a my unikniemy uciążliwych dla nas awarii.

Zalegające w grzejniku powietrze, powoduje głośniejszą pracę instalacji grzewczej i mniejszą wydajność cieplną. Z upływem czasu może też przyczyniać się do korozji. Zapowietrzenie grzejnika następuje poprzez niekontrolowany napływ powietrza wraz z podgrzewaną wodą lub poprzez nieszczelność instalacji. Odpowiedni dobór akcesoriów pozwala na przeciwdziałanie oraz pozbywanie się już zaistniałych problemów związanych z zainstalowanymi w pomieszczeniach grzejnikami. Skutkiem jest zdecydowanie większa żywotność sprzętów oraz obniżenie kosztów działania całej instalacji grzewczej.

W ofercie sklepu znajdują się akcesoria znanych marek takich jak Buderus i Afriso. Produktu cechują się wysoką jakością i wytrzymałością. Oferujemy zestawy grzejnikowe oraz automatyczne odpowietrzniki pionowe i kątowe, w których użyty został system „Aqua-Stop”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu HydroTermo, w której oprócz akcesoriów do grzejników znajduje się także bogata oferta samych grzejników różnych producentów. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Ustaw kierunek malejący

18 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

18 produkt(ów)