+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Grzejniki aluminiowe

Sprawność instalacji grzewczej w dużej mierze zależy od rodzaju zamontowanych grzejników. Dlatego, aby cieszyć się ciepłym wnętrzem trzeba wybrać odpowiednie. Jedną z opcji są grzejniki aluminiowe. Ze względu na materiał z którego są produkowane charakteryzują się lekkością oraz wysoką odpornością na korozję. Ich niska waga to parametr szczególnie istotny przy montażu. Grzejniki aluminiowe posiadają stosunkowo niską pojemność wodną, dzięki czemu doskonale współpracują z układami dynamicznymi z automatyczną regulacją temperatury.

Grzejniki aluminiowe to także rozwiązanie dla klientów, którzy zwracają uwagę na estetykę wykonania. Gładkie, najczęściej białe powierzchnie bardzo dobrze komponują się z pozostałym wyposażeniem wnętrz, niezależnie od stylu w jakim są urządzone.

Oferta sklepu HydroTermo zawiera produkty tylko sprawdzonych producentów, takich jak Immergas, Fondital, Kermi. Produkty tych marek cechują się wysoką jakością wykonania, ale przede wszystkim wysoką wydajnością ogrzewania. Zapewniają komfort cieplny oraz przyczyniają się do zmniejszenia kosztów ogrzewania. Wykonane zostały z wysokiej jakości stopów aluminium, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz atesty. Większość producentów gwarantuje bezawaryjność oraz udziela 10-letniej gwarancji.

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)