+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Grzejniki stalowe

Grzejniki stalowe cechuje wysoka wydajność grzewcza. Z tego powodu to one są najczęściej wybieranym elementem instalacji c.o. zarówno w Europie, jak i w Polsce. Grzejniki stalowe powstają w wyniku zgrzewania ze sobą płyt oraz zamontowania wewnątrz kanałów do przepływu czynnika grzewczego.

Na rynku dostępne są jedno-, dwu- oraz trzypłytowe modele, gdzie liczb płyt wpływa na ilość przekazywanego ciepła do pomieszczeń. Najwięcej ciepła poprzez promieniowanie przekazuje grzejnik jednopłytowy. Ma on jednocześnie jedynie kilka centymetrów grubości, dzięki czemu może być montowany nawet w miejscach, gdzie znajdują się wąskie parapety. Dodatkowo do każdej z płyt grzejnika istnieje możliwość zamontowania żeber konwekcyjnych, które zwiększają powierzchnię wymiany ciepła. W domach jednorodzinnych zwykle montuje się grzejniki jedno- lub dwupłytowe. Dzięki dużej różnorodności rozmiarów, łatwo można dostosować moc grzejników do powierzchni, która ma być ogrzewana.

Dotąd unikano montowania grzejników stalowych w łazienkach i innych wnętrzach o dużej wilgotności powietrza ze względu na ich niską odporność na korozję. Obecnie dzięki nowoczesnym technologiom lakierowania powierzchni płyt niektórzy producenci dopuszczają możliwość montażu grzejników stalowych także w łazienkach. HydroTermo oferuje grzejniki takich firm jak Immergas, Fondital, Kermi.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 259

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 259

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5