+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kominy

Montaż komina w domach wymaga zbudowania odpowiedniej instalacji dopasowanej do naszych potrzeb, która będzie odprowadzać szkodliwe dla zdrowia zanieczyszczenia, wytwarzane podczas procesu spalania.

Zbudowanie systemu z tworzywa sztucznego pozwoli na łatwiejszy montaż, wymianę lub ewentualny demontaż instalacji, dodatkowo rury nie ulegają korozji, ponieważ są odporne na działanie wilgoci. Wytwarzane z polipropylenu wyróżniają się sztywnością, co pozwala na tradycyjny montaż. Duża odporność na wysokie temperatury sprawia, że świetnie sprawdzi się jako element instalacji grzewczej.

Sklep HydroTermo oferuje szeroki wybór rur o różnych średnicach, adapterów, kolan o różnym kącie nachylenia, akcesoriów i zestawów instalacji kominkowych. Posiadamy produkty z tworzywa sztucznego, przeznaczonych między innymi do wnętrz, do wykładania prostych i łamanych przewodów kominowych oraz do tras spalinowych w środowisku wewnętrznym. Nasza oferta obejmuje produkty firm, takich jak Almeva lub Spiroflex. Są to sprawdzone marki oferujące produkty wyróżniające się wysoką jakością wykonania oraz licznymi certyfikatami, które dają gwarancję szczelnej instalacji, a więc bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu HydroTermo, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 190

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 190

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5