+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kotły atmosferyczne

Kotły nazywane atmosferycznymi wcale nie nazywają się tak, dlatego że wydalają spaliny do atmosfery, robią tak przecież wszystkie kotły. Kotły atmosferyczne mają otwartą komorę spalania oznacza to, że powietrze do spalania jest pobierane z pomieszczenia w którym się znajduje. Dlatego też potrzebuje on wydzielonego miejsca, w którym będzie umieszczony oraz wyprowadzonego komina spalinowego.

Z racji tego, że ogrzewanie domu gazem jest zdecydowanie najwygodniejszym możliwym rodzajem ogrzewania, a przy tym opłacalnym ekonomicznie, polecamy przede wszystkim to rozwiązanie. Nie musimy się martwić o wcześniejsze podgrzewanie wody do kąpania, nie ma konieczności chodzenia i dokładania do pieca, czy sprawdzania temperatury na zewnątrz.

W ofercie sklepu HydroTermo posiadamy kotły atmosferyczne cechujące się dużą sprawnością oraz bardzo dobrym wykonaniem. Sprawdzone produkty znajdujące się w ofercie sklepu internetowego są produktami zaufanych firm takich jak Termet, Immergas czy Junkers. Dodatkowo przy zakupie produktów na naszej stronie oferowana jest Państwu 24-miesięczna gwarancja udzielana przez producenta. Więcej informacji o każdym produkcie wraz ze szczegółową specyfikacją znajduje się w opisie każdego produktu.

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)