+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kotły elektryczne

Gwarancją utrzymania domu w dobrym stanie jest odpowiednio funkcjonujące ogrzewanie. W tym celu nadal często wykorzystuje się kotły elektryczne. Szczególnie często są stosowane w domach energooszczędnych, ponieważ energię elektryczną uważa się za najbardziej ekologiczne źródło ciepła.

Za wyborem kotłów elektrycznych przemawia sporo zalet. Osiągają one przede wszystkim wysoką sprawność, dzięki czemu zapewniają wystarczającą ilość ciepła nawet w bardzo mroźne dni. Montaż kotłów elektrycznych jest mało skomplikowany, a same kotły mają bardziej atrakcyjną cenę niż te olejowe i gazowe. Ponadto są bardzo wygodne w użyciu. Nie wymagają usuwania popiołu oraz dokładania do nich opału. Dzięki temu urlop w ziemie nie jest już problemem. Kocioł wówczas może pracować na najniższej mocy, tak aby zabezpieczyć instalację przez awarią. Kotły elektryczne nie zajmują bardzo dużo miejsca, mogą być montowane w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo są niezwykle bezpieczne, eliminują ryzyko zaczadzenia.

Budowa kotłów elektrycznych nie jest skomplikowana. Głównym źródłem ciepła jest grzałka w nim zamontowana. W kotłach o większej mocy może być większa ilość grzałek. Niektóre modele współpracują także z zasobnikami c.w.u. dzięki czemu mogą podgrzewać wodę.

Kotły elektryczne dostępne w HydroTermo zapewnią wydajne i tanie ogrzewanie bez awarii. Sprawdzeni producenci, w tym polska firma Kospel, dostarcza produkty najwyżej jakości, które są gwarancją bezpieczeństwa oraz wydajnego ogrzewania.

Brak produktów spełniających kryteria.