+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kotły kondensacyjne, piece

Niezbędnym wyposażeniem wielu domów mieszkalnych, jak i innych powierzchni użytkowych, jest kocioł gazowy. W zależności od potrzeb, na rynku dostępne są piece jedno - i dwufunkcyjne. Te drugie odpowiedzialne są zarówno za zapewnienie ciepła w sezonie grzewczym oraz za podgrzewanie wody użytkowej.

Zasada działania kotłów kondensacyjnych pozwala na bardziej wydaje ogrzewanie. Wykorzystuje się w nich zjawisko kondensacji, dzięki czemu piec w maksymalnym stopniu wykorzystuje energię ze spalanego paliwa, osiągając wysoką sprawność nawet na poziomie 109%. Daje to możliwość oszczędność gazu nawet o 10-20%. Dzięki temu wyższy koszt zakupu urządzenia zwraca się stosunkowo szybko.

Kocioł kondensacyjny jest urządzeniem w pełni bezpiecznym. Zamknięta komora spalania gwarantuje, że nie wydostają się na zewnątrz niebezpieczne spaliny. Dzięki temu dopuszczalny jest montaż nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Przyjmuje się że minimalna kubatura wnętrza, gdzie docelowo ma się znaleźć urządzenie, powinna wynosić około 7 m2. Piece kondensacyjne charakteryzują się także cichą pracą oraz wysoką trwałością.

Przy wyborze urządzeń tego typu najlepiej kierować się sprawdzoną marką. HydroTermo oferuje produkty tylko sprawdzonych producentów takich jak Vaillant i Termet dzięki czemu mamy pewność, że klient dostaje produkt najwyższej jakości z wieloletnią gwarancją.

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

17 produkt(ów)