+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ogrzewacze wody, bojlery

Oferujemy bogaty wybór nowoczesnego sprzętu wchodzącego w skład różnych technik grzewczych. W tej kategorii znajdują się specjalne podgrzewacze elektryczne, jak i gazowe. Pozwolą one w relatywnie krótkim czasie odpowiednio ogrzać wodę.

W naszym asortymencie znajdują się zarówno urządzenia mniejsze (przepływowe), jak i większe, kilkudziesięciolitrowe (pojemnościowe). Mamy w ofercie podgrzewacze pojemnościowe i przepływowe w obu wariantach – elektrycznych, jak i gazowych. Tak bogata oferta pozwala łatwo dobrać urządzenie, które sprawdzi się w każdym obiekcie. Udostępniamy również specjalne zasobniki, współpracujące z różnymi kotłami c.o. .

Wszystkie proponowane modele są nowoczesne i wydajne oraz mają właściwe zabezpieczenia, które zapewnią bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Oferowane yrządzenia pochodzą od sprawdzonych, renomowanych marek, takich jak np. Bosch, Siemens, Kospel czy Lemet oraz Amicus. Zachęcamy do sprawdzenia proponowanego sprzętu – w razie problemów z wyborem, nasz fachowy zespół z chęcią właściwie doradzi i pomoże.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 74

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 74

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4