+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Pompy obiegowe

Obecnie instalacje c.o. zazwyczaj pracują z urządzeniami wymuszającymi obieg czynnika grzewczego, czyli z pompą obiegową. Część nowoczesnych kotłów do centralnego ogrzewania ma ją już wbudowaną, do reszty konieczne jest jej doinstalowanie. Mianem pompy obiegowej określa się pompy montowane w instalacjach c.o., systemach ogrzewania podłogowego, urządzeniach zasilanych energią słoneczną oraz w klimatyzacji, a także w instalacjach przemysłowych.

Jej głównym zadaniem jest dostarczenie czynnika grzewczego, którym najczęściej jest woda, do wszystkich grzejników, bądź innych odbiorników które należą do danej instalacji. Wyróżniamy pompy dławnicowe i bezdławnicowe.

Większość pomp obiegowych wyposażonych jest w regulację prędkości obrotów. Najczęstsze są te trzy- i czterostopniowe, sterowane ręcznie lub automatycznie. Największą wydajność większość pomp osiąga podczas pracy na najwyższych obrotach. W ofercie HydroTermo znajdują się pompy charakteryzujące się niskim zużyciem energii, łatwą obsługą i cichą pracą. Solidna konstrukcja i wykonanie z trwałych materiałów gwarantuje jej niezawodność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu gdzie znajduje się szeroka gama produktów takich firm jak Kospel, Immergas, Vaillant, Grundfos, Termet, LFP.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 40

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 40

  1. 1
  2. 2