+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Rozdzielacze i Szafki

Rozdzielacze są podstawowym elementem, który musi się znaleźć w systemie centralnego ogrzewania. Dzięki nim instalacje grzejnikowe, podłogowe oraz mieszane mogą wydajnie działać. Rozdzielacze najczęściej wytwarzane są z mosiądzu, co gwarantuje ich wysoką trwałość. Są one umieszczane w specjalnych szafkach, które najczęściej spotykamy w przedpokoju lub kotłowni.

Szafki wykonywane są z ocynkowanej blachy, co pozytywnie wpływa na ich trwałość. Grubość blachy wynosi zwykle około 1 mm. Wykorzystywana do malowania specjalna farba antykorozyjna sprawia, że szafki wykazują wysoką odporność na korozję. Dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do docelowego miejsca montażu. Wszystko to by zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta. Wyróżnia się dwa główne typy szafek do rozdzielaczy. Pierwszy z nich to podtynkowe, drugi typ szafek to szafki natynkowe. Wybór odpowiedniej jest uzależniony od miejsca w którym ma być zamontowana.

W przypadku niektórych modeli przód szafek jest całkowicie ściągany. Pozwala to na wygodny i szybki montaż oraz późniejszy łatwy dostęp do rozdzielacza. Głębokość szafek oraz ich wysokości są regulowane. Drzwiczki zamykane są na zamek cylindryczny. Do każdego zestawu dołączony jest klucz, dzięki czemu można ograniczyć dostęp do szafki i zapewnić bezpieczeństwo.

Sklep HydroTermo posiada w swojej ofercie szeroki wybór szafek, co z pewnością pozwoli wybrać klientom odpowiedni dla nich rodzaj. Oferujemy szafki marki TEIRA, które wyróżniają się wysoką trwałością i prostym designem.


Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 33

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 33

  1. 1
  2. 2