+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sterowniki

Na rynku dostępnych jest sporo rozwiązań, które umożliwiają efektywne, ale jednocześnie oszczędne ogrzewanie pomieszczeń. Przykładem takiego urządzenia jest sterownik pokojowy współpracujący z instalacjami i kotłami gazowymi. Dostępne są zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe regulatory pokojowe. Urządzenia elektroniczne tego typu mają za zadanie pomóc w optymalnym ogrzewaniu wnętrz. Dzięki nim możliwe jest ustawienie określonej temperatury, która ma być utrzymana na zadanym poziomie.

Sterownik jest tak zaprojektowany, że pobiera informację o temperaturze z wnętrza w którym się znajduje. Jeżeli jest wyższa, niż ta ustawiona przez użytkownika, kocioł zostaje wyłączony. W zależności od modelu regulatory pokojowe posiadają różne, czasem bardzo zaawansowane możliwości.

Dostępne w ofercie HydroTermo sterowniki pokojowe to gwarancja satysfakcji klienta. Urządzenia są łatwe w obsłudze, ponieważ posiadają duży, wyraźny wyświetlacz. Utrzymane są w nowoczesnej stylistyce, dzięki czemu jest także atrakcyjnym wizualnie elementem. Współpraca z najlepszymi markami takimi jak Sauiner Duval, Termet, Vaillant daje nam pewność, że produkty będą służyły klientom przez wiele lat.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 94

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 94

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4