+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Sterowniki, regulatory temperatury

Na rynku dostępnych jest sporo rozwiązań, które umożliwiają efektywne, ale jednocześnie oszczędne ogrzewanie pomieszczeń. Przykładem takiego urządzenia jest sterownik pokojowy współpracujący z instalacjami i kotłami gazowymi. Dostępne są zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe regulatory pokojowe. Urządzenia elektroniczne tego typu mają za zadanie pomóc w optymalnym ogrzewaniu wnętrz. Dzięki nim możliwe jest ustawienie określonej temperatury, która ma być utrzymana na zadanym poziomie.

Sterownik jest tak zaprojektowany, że pobiera informację o temperaturze z wnętrza w którym się znajduje. Jeżeli jest wyższa, niż ta ustawiona przez użytkownika, kocioł zostaje wyłączony. W zależności od modelu regulatory pokojowe posiadają różne, czasem bardzo zaawansowane możliwości.

Dostępne w ofercie HydroTermo sterowniki pokojowe to gwarancja satysfakcji klienta. Urządzenia są łatwe w obsłudze, ponieważ posiadają duży, wyraźny wyświetlacz. Utrzymane są w nowoczesnej stylistyce, dzięki czemu jest także atrakcyjnym wizualnie elementem. Współpraca z najlepszymi markami takimi jak Sauiner Duval, Termet, Vaillant daje nam pewność, że produkty będą służyły klientom przez wiele lat.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 71

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 71

  1. 1
  2. 2
  3. 3