+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Urządzenia pomiarowe

Odpowiednie sterowanie temperaturą pozwala obniżyć koszty ogrzewania. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w dobrej jakości urządzenie pomiarowe. W naszej ofercie można znaleźć m.in. termostat TA3 wyprodukowany przez firmę Afriso. Jest to wyjątkowo przydatne narzędzie mające zakres nastawy od 5 do 30 stopni Celsjusza. Wymaga zasilania w wysokości 230 V AC. Dodatkowo jest stosunkowo niewielkie, dlatego nie wpływa negatywnie na estetykę wnętrza w którym jest umieszczony.

Jeśli zależy nam na utrzymaniu stałej temperatury w całym domu wystarczy nam jeden termostat. Natomiast jeśli potrzebujemy różnicować temperaturę w pomieszczeniach konieczny jest zakup kilku urządzeń tego typu, po jednym do każdego wnętrza. Nie należy go jednak montować w pokoju z termostatem, który steruje kotłem, ponieważ urządzenia będą sobie nawzajem zakłócać pracę.

Zaleca się montaż kilku termostatów w domu. Wymaga to większych nakładów finansowych na początku, jednak w dłuższej perspektywie czasowej takie rozwiązanie jest bardziej opłacalne. Niektóre pomieszczenia są lepiej oświetlone inne gorzej. W bardziej nasłonecznionych wnętrzach jest cieplej. Mając w nich umieszczony termostat możemy w razie potrzeby całkowicie wyłączyć ogrzewanie. Daje to możliwość obniżenia wydatków na ogrzewanie. Takiej opcji nie mamy w przypadku, gdy jeden termostat obsługuje cały dom. Nie każdy z domowników preferuje te same temperatury, dlatego warto rozważyć zainstalowanie kilku urządzeń pomiarowych we wnętrzach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań i wątpliwości do kontaktu z nami.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 30

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 30

  1. 1
  2. 2