+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wynienniki CWU

Istotą działania wymienników CWU jest przekazywanie ciepła pomiędzy wodą kotłową, a wodą która znajduje się w instalacji wody użytkowej. Wymienniki ciepła mają postać dużych zbiorników wykonanych z stali, bądź innych odpornych tworzyw. Woda znajdująca się w takim zbiorniku podgrzewana jest poprzez zewnętrze źródło ciepła, którym może być kominek, kocioł c.o., kolektory słoneczne lub pompa ciepła.

Wymienniki dostępne w ofercie HydroTermo to produkty najwyżej jakości. Wykonane zostały z wysokogatunkowej stali, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na różnego typu uszkodzenia. Dodatkowo wykonana z dobrego, wytrzymałego materiału obudowa zapewnia estetyczny wygląd produktu. Do izolacji wykorzystuje się odpowiedniej grubości pianki poliuretanowej, która eliminuje straty cieplne, dzięki czemu woda w wymiennikach nie ulega zbyt szybkiemu wychłodzeniu. Nowoczesne rozwiązania użyte podczas produkcji gwarantują szybkie, równomierne nagrzewanie się wody. Wysoka efektywność działania wymienników generuje także spore oszczędności dla gospodarstw domowych. W zależności od potrzeb klient może wybrać m.in. wymienniki z wężownicami lub płaszczem wodnym.

Wymienniki dostępne w naszej ofercie m.in. firmy Kospel to produkty o wysokich parametrach, które przeszły kontrole jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że do klienta zostanie dostarczone niezawodne urządzenie spełniające wszelkie normy.

Ustaw kierunek malejący

18 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

18 produkt(ów)