+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wynienniki CWU

Istotą działania wymienników CWU jest przekazywanie ciepła pomiędzy wodą kotłową, a wodą która znajduje się w instalacji wody użytkowej. Wymienniki ciepła mają postać dużych zbiorników wykonanych z stali, bądź innych odpornych tworzyw. Woda znajdująca się w takim zbiorniku podgrzewana jest poprzez zewnętrze źródło ciepła, którym może być kominek, kocioł c.o., kolektory słoneczne lub pompa ciepła.

Wymienniki dostępne w ofercie HydroTermo to produkty najwyżej jakości. Wykonane zostały z wysokogatunkowej stali, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na różnego typu uszkodzenia. Dodatkowo wykonana z dobrego, wytrzymałego materiału obudowa zapewnia estetyczny wygląd produktu. Do izolacji wykorzystuje się odpowiedniej grubości pianki poliuretanowej, która eliminuje straty cieplne, dzięki czemu woda w wymiennikach nie ulega zbyt szybkiemu wychłodzeniu. Nowoczesne rozwiązania użyte podczas produkcji gwarantują szybkie, równomierne nagrzewanie się wody. Wysoka efektywność działania wymienników generuje także spore oszczędności dla gospodarstw domowych. W zależności od potrzeb klient może wybrać m.in. wymienniki z wężownicami lub płaszczem wodnym.

Wymienniki dostępne w naszej ofercie m.in. firmy Kospel to produkty o wysokich parametrach, które przeszły kontrole jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że do klienta zostanie dostarczone niezawodne urządzenie spełniające wszelkie normy.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 51

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 51

  1. 1
  2. 2
  3. 3