+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Zawory bezpieczeństwa

Zawory bezpieczeństwa zaleca się stosować zawsze, gdy w danym układzie ciśnienie może przekroczyć ustalone normy. Zalicza się do tego wszelkie zbiorniki i instalacje w których dochodzi m.in. do ogrzewania i sprężania gazu lub cieczy. Zawór bezpieczeństwa to proste urządzenie, którego działanie polega na jego samoczynnym otwieraniu się w momencie, gdy ciśnienie gazu lub cieczy przekroczy dopuszczalny maksymalny poziom. Dzięki odpowiedniemu zainstalowaniu zaworów zapobiegamy uszkodzeniu zbiorników, czy rurociągów. Stanowią one także bardzo ważny element instalacji centralnego ogrzewania, który zapewnia bezpieczeństwo dla użytkowników.

Oferta HydroTermo obejmuje zawory takich producentów jak Afriso i Klimosz. Wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy detal są pewnym zabezpieczeniem dla instalacji. W naszej ofercie można znaleźć m.in. zawór schładzający do kotła Regulus DBV1 ¾ wykonany przez firmę Klimosz. Jego maksymalna temperatura robocza to 120 stopni Celsjusza, najwyższe dopuszczalne ciśnienie w kotle wynosi 4 bary, a maksymalne ciśnienie wody chłodzącej to aż 6 barów. Cechuje go również wysoki nominalny przepływ wody dla Δp 1 bar który wynosi aż 1,80 m3/godz.

Posiadamy też zawór bezpieczeństwa zasobnika z zaworem zwrotnym GZ3/4 wyprodukowany przez firmę Afriso. Mający ciśnienie otwarcia zaworu na poziomie aż 6,7 barów z maksymalną temperaturą na poziomie 110 stopni Celsjusza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z nami.

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)