+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Zawory termostatyczne

Przy wyborze instalacji ogrzewania centralnego największe znaczenie ma jej wydajność oraz oszczędność. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że wiele instalacji spełnia te warunki. Wysoki komfort korzystania z ogrzewania oraz spore oszczędności można uzyskać m.in.. dzięki zastosowaniu zaworów termostatycznych.

W większości instalacji c.o. montuje się zawory termostatyczne i to one umożliwiają odpowiednią regulację temperatury w pomieszczeniach. Mają one za zadanie utrzymać ustaloną przez użytkowników temperaturę na stałym poziomie. Zamontowany w głowicy czujnik ma za zadanie mierzyć temperaturę oraz odpowiednio reagować na jej zmianę, co wpływa na ilość oddawanego ciepła przez grzejnik. W momencie, gdy temperatura w pomieszczeniu spadnie w wyniku otwarcia okna, bądź odwrotnie temperatura wzrośnie np. w wyniku gotowania wydajność grzejnika powinna się odpowiednio zmienić.

Ustawianie głowic termostatycznych jest bardzo intuicyjne. Podana skala na głowicy umożliwia dostosowanie odpowiedniej temperatury do warunków w łatwy sposób. Ustawienie najniższej wartości spowoduje maksymalne zmniejszenie przepływu wody.

Zawory i głowice termostatyczne dostępne w HydroTermo to produkty wysokiej jakości, które przyczyniają się do znacznych oszczędności. Sprawdzą się w przypadku większości typów instalacji centralnego ogrzewania, gwarantując komfortowe użytkowanie.

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 42

  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 24 z 42

  1. 1
  2. 2