+48 697 410 168
0szt.

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

BWT Zmiękczacz wody - BWT Aquadial NEW 15 domowa stacja uzdatniania wody

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Producent: BWT


Zmiękczacz wody - BWT Aquadial NEW 15 domowa stacja uzdatniania wody


Nr katalogowy: BWTAQSL15V2

Dostępność: Brak w magazynie

Netto: 1 829,11 zł Brutto: 2 249,81 zł

Szczegóły

PROPORCJONALNA REGENERACJA

 

Zmiękczacz pracuje na zasadzie inteligentnej regeneracji. Rejestruje zużycie dobowe wody z ostatnich 14 dni i na podstawie tych danych wywoływana jest regeneracja, tak aby w następnym dniu zapas wody miekkiej nie wyczerpał się. Jednocześnie jeśli całe żłoże nie jest wypracowane, regenerowana jest tylko zużyta część żywicy, automatycznie regeneracja trwa proporcjonalnie krócej i dzięki temu urządzenie oszczędza sól w tabletkach i wodę popłuczną. aquaro.pl

 

INTELIGENTNA REGENERACJA

Podczas uruchomienia urządzenia zostaje zaprogramowny zapas wody miękkiej. W określonej przez użytkownika godzinie najmniejszych rozbiorów, urządzenie sprawdza czy pozostały do wykorzystania zapas wody zmiękczonej jest wystarczający na następny dzień. Jeśli nie jest wystarczający, to na podstawie zbieranych przez urządzenie danych dotyczących rozbiorów urządzenie przeprowadza regenerację tej części żywicy, która jest wypracowana, tak aby po regeneracji zapas wody miękkiej wynosił 100%.

 

Dzięki regeneracji inteligentnej, niewykorzystany zapas wody miękkiej nigdy nie jest tracony. aquaro.pl

Podczas regeneracji, za każdym razem może być dobrana minimalna, potrzebna ilość solanki i minimalna ilość wodu popłucznej.

 

DEZYNFEKCJA ZŁOŻA PODCZAS REGENERACJI aquaro.pl

Jest wersja zmiękczacza BIO, która wyposażona została w dodatkowe urządzenie, dzięki któremu podczas regeneracji złoże jest dezynfekowane. Jest to dodatkowa ochrona wody i użytkowników.

 

Zalecamy wyposażenie domowej stacji uzdatniania wody w filtr mechaniczny (np. Protector mini BW), armaturę przyłączeniową, Multiblock Inline oraz elastyczne węże przyłączeniowe. Tak wyposażona, kompletna stacja zapewni trwałą i łatwą do utrzymania w czystości instalację.

Informacje dodatkowe

Numer katalogowy BWTAQSL15V2
Waga (kg) 23.0400
rodzaj opakowania Nie
Pojemność Nie
(wys/szer/głęb) Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję